Nowość 2022 - Aloe - Extra aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym EQUILIBRA
– genialne nawilżenie, naturalna pielęgnacja skóry i włosów oraz nieoceniona pomoc w podrażnieniach, otarciach dla całej rodziny
2022-05-12, 13:26

MARKA: Equilibra

SERIA: ALOE

ASORTYMENT: Extra aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym EQUILIBRA, 150ml

 

Extra aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym EQUILIBRA

– genialne nawilżenie, naturalna pielęgnacja skóry i włosów oraz nieoceniona pomoc w podrażnieniach, otarciach dla całej rodziny

 

Dermo żel aloesowy z kwasem hialuronowym włoskiej marki EQUILIBRA to wielofunkcyjny dermokosmetyk będący hitem naturalnej pielęgnacji, ochrony i regeneracji dla skóry oraz włosów. Ten czysty, ekstrahowany na zimno, naturalny żel aloesowy połączony z kwasem hialuronowym o zróżnicowanej masie cząsteczkowej, genialnie działa przez cały rok, a w szczególności sprawdzi się latem.

Dermo żel Equilibra doskonale nawilża oraz pielęgnuje skórę twarzy i ciała, stanowi także świetną kurację nawilżającą dla przesuszonych włosów. Jest niezastąpiony w łagodzeniu podrażnień i uszkodzeń skóry. Naturalnie koi i regeneruje łagodząc skutki otarć, odcisków, poparzeń słonecznych, czy też podrażnień spowodowanego poceniem się lub depilacją i goleniem. Aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym działa kojąco i przywraca równowagę w przypadku zaczerwienionej, podrażnionej, odwodnionej i zestresowanej skóry, która staje się nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Działanie naprawcze i wzmacniające integralność bariery skórnej dermo żelu Equilibra zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Bliski naturze, polecany dla całej rodziny, do każdego rodzaju skóry, nawet do cery szczególnie wrażliwej i trądzikowej.

 

To naturalnie dobry wybór! Dlaczego?

 

Dermo żel z kwasem hialuronowym Equilibra ma bardzo wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego żelu aloesowego - aż 97%, pozyskiwanego w ręcznym procesie poprzez ekstrahowanie na zimno liścia aloesu, a następnie ucieranie go na bardzo gęstą masę. Aloes Equilibra dzięki naturalnym metodom otrzymywania utrzymuje naturalne i aktywne składniki zawarte w liściach, zachowując swoje drogocenne właściwości lecznicze i odżywcze. Dodatek kwasu hialuronowego o zróżnicowanej masie cząsteczkowej dla jeszcze lepszego i głębszego efektu, wzmacnia działanie żelu swoimi niezwykłymi właściwościami nawilżającymi i rewitalizującymi.

 

 

www.equilibra.pl, www.equilibrasklep.pl

 

Producent: EQUILIBRA, Opakowanie: 150 ml, Cena: ok. 36zł.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety. Equilibra stawia na naturalne trendy i skuteczną pielęgnację w zgodzie z naturą. W dążeniu do naturalności i jej szczególnego pokreślenia, asortyment marki sukcesywnie wzbogacany jest o nowe lepsze składy i moc ekstraktów roślinnych, a produkty marki stopniowo przechodzą rebranding opakowań w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań. Equilibra używa surowców najlepszej jakości. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości, stanowiąc 100% czysty nienaruszony surowiec. Co bardzo ważne, produkty Equilibra zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera, od 20 aż do 98%!

 

KONTAKT / AUTOR
Kamila Nowakowska
Tok Tok
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.