Nowość 2022 - Delikatny aloesowy tonik EQUILIBRA – perfekcyjnie oczyszczona i stonizowana cera – naturalnie!
Delikatny aloesowy tonik Equilibra to łagodne połączenie naturalnych składników idealnie oczyszczających i tonizujących skórę twarzy. Tonik powstał na bazie 100% czystego, niepasteryzowanego aloesu
2022-06-06, 12:22

                                           

                                                                                          Wrocław 10.05.2022

                                                                                      INFORMACJA PRASOWA

 

MARKA : Equilibra

SERIA: ALOE

ASORTYMENT: Nowość 2022 - Aloesowy tonik 200 ml - nowe opakowanie 100% z recyklingu, nowa szata graficzna

 

Delikatny aloesowy tonik EQUILIBRA – perfekcyjnie oczyszczona i stonizowana cera – naturalnie!

 

Delikatny aloesowy tonik Equilibra to łagodne połączenie naturalnych składników idealnie oczyszczających i tonizujących skórę twarzy. Tonik powstał na bazie 100% czystego, niepasteryzowanego aloesu oraz prowitaminy B5. Łagodnie i skuteczne oczyszcza nawet szczególnie wrażliwą cerę, bez konieczności spłukiwania. Łatwo się aplikuje i wchłania, pozostawiając skórę czystą, gładką i jędrną. Zawarty w formule aloes w wysokim stężeniu 20% oczyszcza, łagodzi oraz przywraca skórze twarzy przyjemne uczucie równowagi. Dodatek wody hamamelisowej wzmacnia skuteczność oczyszczania, nawilża oraz odświeża, a także zapewnia intensywne działanie kojące. 

Aloesowy tonik Equilibra to perfekcyjnie oczyszczona i stonizowana cera. Produkt zawiera aż 98% naturalnych składników, a  jego opakowanie w 100% pochodzi z recyklingu.

 

Moc głównych składników:

- Aloes Equilibra® w wysokim stężeniu 20% to najwyższej jakości aloes pozyskiwany w ręcznym procesie ekstrahowania na zimno, bez obróbki chemicznej oraz bez pasteryzacji.  Doskonale nawilża, chroni i przywraca równowagę skórze twarzy.

- prowitamina B5 - działa zmiękczająco i ochronnie

- woda hamamelisowa - oczyszcza

 

www.equilibra.pl www.equilibrasklep.pl, Opakowanie: 200 ml, Cena: ok. 22 zł

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety. Equilibra stawia na naturalne trendy i skuteczną pielęgnację w zgodzie z naturą. W dążeniu do naturalności i jej szczególnego pokreślenia, asortyment marki sukcesywnie wzbogacany jest o nowe lepsze składy i moc ekstraktów roślinnych, a produkty marki stopniowo przechodzą rebranding opakowań w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań. Equilibra używa surowców najlepszej jakości. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości, stanowiąc 100% czysty nienaruszony surowiec. Co bardzo ważne, produkty Equilibra zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera, od 20 aż do 98%!

KONTAKT / AUTOR
Kamila Nowakowska
Tok Tok
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.