Łagodzący żel z arniką Equilibra - skuteczna pomoc i ulga w bólach mięśni, urazach, siniakach, pajączkach i ukąszeniach
Cierpisz z powodu bolesnego urazu? Stłuczenia, dotkliwych siniaków, czy obolałych mięśni? Takie dolegliwości można skutecznie ukoić za pomocą Łagodzącego dermo żelu z arniką Equilibra, który przyniesie ulgę i przywróci komfort w bolesnych miejscach.
2022-08-03, 20:08

Cierpisz z powodu bolesnego urazu? Stłuczenia, dotkliwych siniaków, czy obolałych mięśni? Takie dolegliwości można skutecznie ukoić za pomocą Łagodzącego dermo żelu z arniką Equilibra, który przyniesie ulgę i przywróci komfort w bolesnych miejscach.

Łagodzący żel z arniką Equilibra to skuteczny dermokosmetyk, który błyskawicznie przyniesie ulgę w drobnych urazach i bólach mięśniowych. Złagodzi tzw. „zakwasy” po nadmiernym wysiłku fizycznym, doskonale sprawdzi także w przypadku stłuczeń, siniaków i pajączków. Jest skuteczny w działaniu i bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. W jego składzie znajduje się aż 99% składników pochodzenia naturalnego.

Żel Equilibra zawiera 50% wodnego ekstraktu z arniki górskiej. Arnika ma silne właściwości kojące i przeciwbólowe, jest polecana zwłaszcza przy urazach, siniakach i pojawiających się pajączkach, ponieważ pomaga przywrócić komfort i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń. Sprawdzi się też w łagodzeniu nieprzyjemnych konsekwencji po ukąszeniach owadów.

Zawartość 20% niepasteryzowanego aloesu sprawia, że kosmetyk błyskawicznie nawilża i koi, przynosząc ulgę. Żel wzbogacony jest także rozgrzewającą kamforą i chłodzącym mentolem. Dzięki efektowi rozgrzewająco – chłodzącemu kosmetyk działa niezwykle skutecznie, szybko przywraca komfort i wewnętrzną równowagę w obolałych miejscach.

Łagodzący żel z arniką Equilibra polecany jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie do skóry bardzo suchej i spierzchniętej.

www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl

Producent: EQUILIBRA

Cena: ok 25 zł

Opakowanie: 100 ml

KONTAKT / AUTOR
Kamila Nowakowska
Tok Tok
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.