Witamy w wirtualnym biurze prasowym EQUILIBRA
Nowość - Aktywny Węgiel - Oczyszczający krem-żel do twarzy z aktywnym węglem EQUILIBRA
Nowy Krem-żel do twarzy z aktywnym węglem Equilibra doskonale odświeża, nawilża i detoksykuje. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery, szczególnie tej narażonej na zanieczyszczenia, wymagającej skutecznego odświeżenia.
Produkty - Twarz - Equilibra
2021-05-21, 20:26
Aktywny Węgiel - Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem EQUILIBRA
Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem Equilibra to kosmetyk polecany do mycia i detoksykacji każdego rodzaju skóry, w szczególności tej wymagającej dokładnego oczyszczenia, a także cery tłustej i trądzikowej.
Produkty - Twarz - Equilibra
2021-05-21, 20:05
Aktywny Węgiel - Oczyszczająca maska do twarzy z aktywnym węglem EQUILIBRA
Oczyszczająca maska do twarzy z aktywnym węglem equilibra to wygodna w użyciu maska na tkaninie z 100% naturalnej wiskozy, polecana do oczyszczania i detoksykacji skóry narażonej na szkodliwe czynniki zewnętrzne, smog i toksyny
Produkty - Twarz - Equilibra
2021-05-21, 19:59
Nowa linia z aloesem Equilibra BABY – Naturalna, łagodna i bezpieczna pielęgnacja delikatnej skóry dziecka, już od pierwszego dnia życia.
Włoska marka Equilibra wprowadziła na polski rynek nową odsłonę linii Equilibra BABY. Linia BABY dedykowana jest maluszkom od pierwszego dnia życia. W nowej odsłonie zyskała udoskonalone składy produktów, oraz opakowania przyjazne środowisku - wykonane z materiałów recyklingowych.
Produkty - Dziecko - Equilibra
2021-05-21, 18:46
Artykuł - Problemy z włosami po zimie - wypadające, połamane, matowe włosy - dowiedz się, jak skutecznie sobie z nim poradzić
Matowe, łamliwe, przesuszone? A może osłabione i nadmiernie wypadające? Niestety takie kłopoty z włosami bardzo często pojawiają się i nasilają zimą. Zła kondycja i nieestetyczny wygląd włosów to problem, z którym wraz z końcem zimowego sezonu, mierzy się bardzo wiele kobiet.
Artykuły - Poradniki
2021-05-21, 18:42
Artykuł - Czarny kolor czystości – aktywny węgiel – kosmetyczny hit czy kit?
Kiedyś nieodzowny w domowej apteczce, dziś obecny w niejednej kosmetyczce. Kiedyś skuteczna broń w walce z dolegliwościami żołądkowymi, dziś panaceum kosmetyczne o właściwościach wyjątkowo cennych dla skóry. Węgiel aktywny, bo o nim mowa, od wielu lat z powodzeniem wykorzystywany jest w medycynie.
Artykuły - Poradniki
2021-05-21, 18:06
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.